0 (535) 401 31 25 FARMASİ - NİLGÜN ESER

Üye Kazanmak İçin Reklam Verebilir miyiz?

Neler Yapabilirsiniz?

Şahsi Farmasi web sitesi kurabilir, reklamsız üye kazanmak için sitenizi geliştirebilirsiniz. Mesela benim web sitem reklamsız bir şekilde insanlar tarafından ziyaret edilmektedir. Bu tür çalışma emek ve zaman ister ama vereceğiniz emeğin de karşılığını alabilirsiniz. 
 

Web sitesi reklamı vermek istiyorsanız İnstagram, Facebook alanlarında reklam verebilirsiniz. Mesela çok hit alan başka sitelerde kendi web sitenizin reklamını verebilirsiniz.
 

Instagram hesabınızdan reklam yapabilirsiniz. Instagram’da reklam açmak çok kolay ve reklam ücreti de düşüktür. Bunla ilgili Youtube’ta birden çok eğitim videosu bulunmaktadır. Bu videoları izleyerek kendi hesabınızdan kendi reklamınızı verebilirsiniz. Yalnız kendi şahsi kampanyalarınızı paylaşmanız yasaktır. Mesela bana üye olanlara numune gönderiyorum, kayıt olanlar şu hediyeleri kazanıyor gibi paylaşımlarınız Farmasi tarafından uyarılmanıza, tekrarlanması halinde geçici veya kalıcı sayfa kapatılmasına neden olabilir. O yüzden bu basit konularda büyük hatalar yapmamaya dikkat etmenizi öneririz.
 

Girişimci, sosyal medya hesaplarında kişisel kampanya, çekiliş, başka markaya ait Farmasi’de satışı bulunan muadil ürün tanıtımı ve satışı yaparak yayınlayamaz. Haksız rekabet ortamı oluşturacak herhangi bir davranışta bulunamaz. Yasağın ihlali halinde, eylemin ağırlığına göre diğer yasaklı hareketler hakkında geçerli olan cezalar Etik Kurul tarafından kıyasen uygulanacaktır. Etik Kurul tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda girişimcinin sayfasının belirsiz süreli olarak kapatılmasına veya primlerinin ödenmemesine karar verebilir.”

BİZE KATIL

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Bize Ulaşın 0 (535) 401 31 25