0 (535) 401 31 25 FARMASİ - NİLGÜN ESER

FARMASİ PRİM SİSTEMİ NASIL?

PRİM SİSTEMİ NASIL İŞLER?

  •  

Farmasi Prim Sistemi Nasıl İşler ?
 

Farmasi networking satış sisteminde kazançların üyelere dağıtılması aşamasında adil bir prim sistemi karşımıza çıkmaktadır. Prim sisteminde kazançların kademeli bir şekilde arttığını rahatlıkla görebilir ve anlayabilirsiniz. Farmasi Üyelik işlemi ile sisteme girmiş olan kişiler prim alabilmeleri için gerekli olan satış rakamlarının toplamaları gerekir. Bu rakam toplamlarını isterlerse kendi başlarına elde edebilir isterlerse de ekip kurarak ekip olarak elde edebilirler. Girişimciler kendi altlarına üye ekleyerek ve bu üyelerinin de üye eklemelerini sağlayarak ekiplerini büyüteceklerdir. Ekip yönetiminde üyelerin doğru şekilde bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi ekibin elde edeceği ciro miktarını doğrudan etkileyeceği için büyük bir öneme sahiptir.
 

Farmasi kazanç planında prim elde edebilmek için istenen TL puan hedeflerine ulaşmak gerekecektir. Farmasi Üyelik aktifliğini sağlayan ve 500 TL puanlık ciroya ulaşan girişimciler %3 prim almaya hak kazanırlar. 1.500 TL puana ulaşanlar %7, 4.000 TL puana ulaşanlar ise %11 prim alabilirler. Lider unvanına ulasirlar8000 TL puana ulaşan girişimciler %15 prim grubuna girer ve ÜstLider unvanını almaya da hak kazanırlar. 12.000 TL puana ulaşıldığında %18 prim grubuna dahil olunurken unvan Yönetici olarak artacaktır. 18.000 TL puanlık ciro yapıldığında prim yüzdesi %21 olur ve Müdürlük unvanına ulaşırlar.
 

Farmasi kazanç dağılımında hak edilen primlerin alınabilmesi için üyelerin sağlaması istenen tek şart 140 TL puanlık aktiflik sağlamaktır. Farmasi Üyelik ile girişimci olarak sisteme giren ve kazanç elde etme yolunda kararlı bir şekilde ilerleyen kişiler hem kendileri kazanır hem de ekip üyelerinin kazanç yollarını açmış olur.

BİZE KATIL

İster sadece ürünleri indirimli al, ister satış yap para kazan, istersen de ekip kur kariyerini yükselt. Bilgi almak için Farmasi üyelik formunu doldurman yeterli

Bize Ulaşın 0 (535) 401 31 25